Klasztor i kościół Braci Kapucynów w Łomży

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
images/stories/lomza/00.jpg
images/stories/lomza/02 panorama.jpg
images/stories/lomza/03.jpg
images/stories/lomza/04 lomza noca.jpg
images/stories/lomza/05 szopka.jpg

12.02.2017 -- VI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie
VI Niedziela zwykła
12.02.2017 r.
1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. 
2. We wtorek o godz. 8.00 nowenna do św. Antoniego. 
3. Wychodząc naprzeciw swoim rówieśnikom Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej po raz kolejny organizuje tzw. „Debaty walentynkowe”, w czasie których można będzie przede wszystkim wejść w dialog z fachowcami z dziedziny seksualności i wychowania do czystej miłości: seksuologa, socjologa, doradców życia rodzinnego, duszpasterza młodzieży, psychologa. Debata w Łomży 16 lutego, godzina 19:00, Sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich, ul. Sadowa. Zapraszamy do udziału szczególnie młodzież i rodziców. 
4. Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w czwartek 16 lutego o godz. 18.00. Intencje na tę Mszę św. można składać w zakrystii. 
5. Są jeszcze wolne miejsca na kolonie letnie w Krynicy Morskiej od 23 lipca do 2 sierpnia dla dzieci ze Szkół Podstawowych a pochodzących z parafii. Zgłoszenia do 20 lutego. Informacje u s. katechetki Małgorzaty Szyszki. 
6. Kontener na makulaturę na misję został podstawiony dopiero w piątek, ze względu na problemy techniczne, za co przepraszamy, i pozostanie do tego piątku. 
7. Za tydzień przed kościołem dobrowolna zbiórka do puszek na misje. 
8. Dziękujemy za wszelkie dobro i za ofiary. Życzymy Wam wszystkim radości z doświadczenia przebaczenia i pojednania z Bogiem i ludźmi.