• on 9 lipca 2017

Ogłoszenia duszpasterskie 09.07.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie
XIV Niedziela Zwykła
09.07.2017 r.
1. W środę 12 lipca w całej diecezji łomżyńskiej obchodzimy Uroczystość św. Brunona, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona diecezji. W parafii św. Brunona również odpust parafialny.
2. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych, spowiedź tylko rano i wieczorem, przed każdą Mszą św. Natomiast nie będzie spowiedzi w ciągu dnia. W tym tygodniu w piątek kancelaria nie będzie czynna. Zapraszamy we wtorek lub sobotę.
3. Trwa peregrynacja obrazu Jasnogórskiego na ul. Pięknej. Po zakończeniu Obraz przejmują mieszkańcy ul. Kanalnej a następnie ul. Nadnarwiańskiej od końca. Polecamy rodziny, które przyjmują obraz miłosiernej opiece Matki Bożej.
4. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej oraz parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Śniadowie zapraszają na V Diecezjalne Spotkanie Matek i Teściowych, które odbędzie się w niedzielę 16 lipca br. w Śniadowie. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie matki i teściowe z naszej Diecezji, a wśród nich: członkinie kół różańcowych, kół Gospodyń Wiejskich oraz słuchaczki Radia Maryja i Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
5. Wszystkim korzystającym z wypoczynku, życzymy dobrze wykorzystanego czasu, nabrania nowych sił a przede wszystkim odkrycia na nowo piękna Bożej Miłości. A wszystkim ciężko pracującym, szczególnie rolnikom, którzy nie mają wakacji, niech Bóg błogosławi każdego dnia, przynosząc nowe siły i wzmacniając ducha.
6. Dziękujemy za wszelkie ofiary na kościół i klasztor. Prace remonotowo – malarskie wewnątrz naszego kościoła rozpoczną się na początku sierpnia. Dziękujemy za każde dobro płynące z waszego serca, i polecamy Was wstawiennictwu i opiece Matki Bożej.