• on 18 września 2022

XXV Niedziela Zwykła 18.09.2022

  1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja.
  2. We wtorek nowenna do św. Antoniego o godz. 8.00.
  3. W piątek wspomnienie liturgiczne św. o. Pio. Na Mszy św. o godz. 18.00, będziemy się modlić przez Jego wstawiennictwo. Intencje można składać w zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Michała Archanioła w parafii katedralnej.
  5. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedzielę 2 października po Mszy św. o godz. 11.30. Na spotkaniu odbędzie się poświecenie i wręczenie dzieciom różańców. Natomiast spotkanie dla młodzieży do Bierzmowania w niedzielę 9 października po Mszy św. o godz. 13.00.
  6. Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza narzeczonych, małżonków i rodziców do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego w Łomży. W tym roku rusza ono na trzech poziomach. Narzeczonych i małżonków organizatorzy zapraszają na 5 spotkań poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i trwałej rodziny, a rodziców na 5 spotkań poświęconych sztuce mądrego i odpowiedzialnego wychowania dzieci. Narzeczeni, którzy ukończą Studium Życia Rodzinnego, są zwolnieni z bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa w parafii. Informacje i zapisy na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej ( www.duszpasterstworodzin.lomza.pl ).
  7. Dziękujemy za wszelkie dobro. Niech wstawiennictwo Matki Bożej umacnia wasze serca w wierności Bożym przykazaniom.