• on 5 grudnia 2022

II Niedziela Adwentu 04.12.2022

 1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku włącznie. Porządek rekolekcyjny jest następujący:

Msze św. o godz. 6.30,  8.00, 10.00 i 18.00.

We wtorek w czasie trwania rekolekcji nie będzie nowenny do św. Antoniego.

Taca z poniedziałku i wtorku będzie przeznaczona na rzecz rekolekcjonisty.

 1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i zbiórki ofiar do puszek na dzieło „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
 2. Także dziś po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie młodzieży  przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania, a za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 3. Dziś o godz. 16.00  spotkanie kółek różańcowych.
 4. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w porządku zwykłym. Na godz. 12.00 zapraszamy na nabożeństwo zwane Godziną Łaski.
 5. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie Adwentu.
  godz. 6.05 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  godz. 6:30 Msza wotywna o NMP na godz.

Dzieci zapraszamy na Roraty we wtorki i piątki na godz. 18.00.

 1. Zapraszamy do włączenia się w akcję „Tytka charytatywna”. Polega na wypełnieniu papierowej torby artykułami pierwszej potrzeby – spożywczymi, chemii gospodarczej, które zostaną rozprowadzone 19 grudnia przez koło Caritas działające przy naszej parafii. Torby znajdują się przy ołtarzu św. Antoniego. Gdyby toreb zabrakło można użyć reklamówki. Zapakowaną torbę prosimy przekazać br. Dominikowi na furcie klasztornej.
 2. Br. Piotrowi dziękujemy za roznoszenie opłatków wigilijnych a wam za złożone ofiary. Opłatki na stół wigilijny oraz wigilijne świece Caritas, można nabyć w zakrystii.
 3. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro. Na kolejny tydzień oczekiwania i czuwania adwentowego, życzymy Wam wielu Bożych łask przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, a św. Mikołaj biskup, niech otworzy nasze serca na potrzebę wzajemnej troski i przyniesie nam radość obdarowywania ludzi dobrem.