• on 18 stycznia 2024

II Niedziela w ciągu roku 14.01.2024

  1. Nie będzie dziś wspólnego kolędowania po Mszy św. o godz. 11.30. Będzie natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i wieczór uwielbienia.  
  1. Jutro ostatni dzień wizyty kolędowej. Odwiedzimy parafian przy ulicy Rządowej 9, 10, 12 i Kaznodziejskiej.

Odwiedzamy tylko te mieszkania, gdzie jesteśmy oczekiwani, nie trzeba czekać w drzwiach, wystarczy przekazać informację sąsiadom lub zawiesić kartkę na drzwiach: „Czekamy na kolędę, zapraszamy”. Wizytę kolędową rozpoczynamy o 15.30.

Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy już nas przyjęli w swoich domach. Cieszymy się ze szczerych spotkań i rozmów. Dziękujemy także za ofiary złożone przy tej okazji, które są przeznaczone na bieżące potrzeby kościoła i klasztoru. Jeśliby jeszcze  ktoś chciał nas przyjąć, jesteśmy otwarci na zaproszenie.

  1. We wtorek na godz. 8.00 nowenna do św. Antoniego, a o godz. 18.00 na Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  1. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, któremu w tym roku towarzyszą słowa: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego” (Łk 10,27). W swoich modlitwach polecajmy Bogu tę ważną intencję jedności wszystkich chrześcijan.
  1. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 13.00.
  1. W przyszłą niedzielę przy naszym kościele będzie zbiorka ofiar na pomoc państwu Sylwii i Karolowi Duda z miejscowości Ciemianka gmina Grabowo, którym spłonął dom (przeczytać prośbę z dołączonej kartki i powiedzieć, że te informacje znajdują się w gablocie przed kościołem).
  1. Za wszelkie dobro duchowe i materialne z jakim spotkaliśmy się z waszej strony składamy serdeczne Bóg zapłać. Życzymy obfitości Bożych darów.