• on 18 stycznia 2023

II Niedziela Zwykła 15.01.2023

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  1. Także dziś o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie koncert „Gwiazdka z Nieba”, w wykonaniu Studia Wokalnego MDK pod dyrekcją  Magdy Sinoff.
  1. Jutro ostatni dzień wizyty kolędowej. Odwiedzimy parafian przy ulicy Rządowej 9, 10, 12 i Kaznodziejskiej.

Odwiedzamy tylko te domy gdzie jesteśmy oczekiwani, nie trzeba czekać w drzwiach, wystarczy przekazać informację sąsiadom lub przyczepić kartkę do drzwi lub furtki: „Czekamy na kolędę, zapraszamy”. Wizytę kolędową rozpoczyniemy o 15.30.

  1. Jutro o godz. 18.00 na Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  1. We wtorek na godz. 8.00 nowenna do św. Antoniego.
  1. We środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, któremu w tym roku towarzyszą słowa: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” (por. Iz 1,17). W swoich modlitwach polecajmy Bogu tę ważną intencję jedności wszystkich chrześcijan.
  1. W najbliższą sobotę i niedzielę będziemy obchodzili Dzień Babci i Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za ich miłość i troskę, i życzymy zdrowia, sił i pogody ducha na co dzień! Zmarłych niech Bóg obdarzy pokojem wiecznym. 
  1. Za wszelkie dobro duchowe i materialne z jakim spotkaliśmy się z waszej strony składamy serdeczne Bóg zapłać. Życzymy obfitości Bożych darów.