• on 21 stycznia 2024

III Niedziela w Ciągu roku 21.01.2024

  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną Kolędą. Dziękujemy za otwartość, dobroć, życzliwość i ofiarność.
  1. Dzisiaj obchodzimy IV Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy was do codziennej lektury i medytacji Słowa Bożego.
  1. Dziś przy naszym kościele będzie zbiorka ofiar na pomoc państwu Sylwii i Karolowi Duda z miejscowości Ciemianka gmina Grabowo, którym spłonął dom.
  1. Dziś spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o 13.00.
  1. We wtorek Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii.
  1. Przypominamy, że do 2 lutego w naszym kościele można uzyskać odpust zupełny, nawiedzając świątynie i modląc się przed żłóbkiem. Odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (komunia święta, modlitwa Ojcze naszWierzę Boga oraz modlitwa w intencjach Ojca świętego). Odpust ten nadany jest kościołom prowadzonym przez franciszkanów z racji 800. rocznicy pierwszej szopki, którą stworzył św. Franciszek w miejscowości Greccio.
  1. Dzieciom, młodzieży i nauczycielom na czas ferii zimowych życzymy dobrego wypoczynku.
  1. Dziś jest Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za ich miłość i troskę, i życzymy zdrowia, sił i pogody ducha na co dzień! Zmarłych niech Bóg obdarzy pokojem wiecznym.
  1. Dziękujemy za wszelkie ofiary i modlitwę. Życzymy Wam duchowego rozwoju, radości i odwagi w wierze. Niech dobry Bóg wam błogosławi przez wstawiennictwo Maryi naszej patronki.