• on 31 grudnia 2023

Niedziela Świętej Rodziny 31.12.2023

 1. Dziś ostatni dzień roku. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku. Śpiewem hymnu Ciebie Boga wysławiamy, będziemy dziękować za otrzymane dobrodziejstwa w minionym roku. O północy Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku.
 2. Jutro uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Uroczystość nakazana. Msze św. według porządku niedzielnego.
 3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy w I czwartek i I piątek na okolicznościowe nabożeństwa  o godz. 17.30. i Msze św. o godz. 18.00
 4. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Uroczystość nakazana. Msze św. wg porządku niedzielnego. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na misje prowadzone przez naszych braci kapucynów.
 5. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.
 6. Także w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii, a 14 stycznia po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
 7. Zapraszamy do ruchomej szopki w naszym kościele, która jest czynna w dni powszednie od 8.30 do 17.30, a w niedziele i uroczystości po Mszach św.
 8. Wizytę duszpasterską w naszej parafii rozpoczniemy 2 stycznia. Porządek wizyty duszpasterskiej na ten tydzień:
 • wtorek 2 stycznia – Senatorska
 • środa 3 stycznia – Długa, Kanalna, Piękna 6
 • czwartek 4 stycznia –  Piękna od 8 do 14
 • piątek 5 stycznia – Piękna od 16 do 26

Wizytę kolędową będziemy rozpoczynać o godz. 15.30. Porządek kolędy jest wywieszony także w gablocie przed kościołem i stronie internetowej.

9. Kancelaria podczas kolędy otwarta będzie tylko z rana. W pilnych sprawach prosimy dzwonić pod numer kancelaryjny.

10. Dziękujemy za wszelkie dobro duchowe i materialne otrzymane od Pana Boga i ludzi w kończącym się roku. Życzymy Wam dobrego Roku 2024, pełnego znaków Bożej Opatrzności i wszelkiej pomyślności.