• on 29 maja 2023

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023

 1. W dniu dzisiejszym za publiczne odśpiewanie lub odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można uzyskać odpust zupełny.
 2. Dziś kończy się okres wielkanocny, od jutra rozpoczynamy okres zwykły.
 3. Dziś po Mszy o godz. 13.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami.
 4. Dziś adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do 18.00.
 5. Jutroświęto NMP Matki Kościoła.
 6. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Antoniego o godz. 8.00, a wieczorem o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojca św. Franciszka, naszej Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
 7. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 8. Także w czwartek rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17. 30.
 9. W tym tygodniu wypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
 10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres wypełnienia obowiązku spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 11. Witamy w naszej wspólnocie br. Michała Saniewskiego, który przyjechał z Gabonu w Afryce. Będzie u nas do października.
 12. Z inicjatywy niektórych z was, po krótkiej przerwie chcemy reaktywować w naszej parafii spotkania Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych słuchaniem, czytaniem i rozważaniem Słowa Bożego. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 30 maja o godz. 19:00 w salce duszpasterskiej, wejście obok furty klasztornej.
 1. Niech Duch Święty wypełnia was pokojem i umacnia w miłości. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na klasztor i kościół. Życzymy dobrego tygodnia pod opieką Maryi Matki Kościoła, a dzieciom z okazji Dnia Dziecka wielkiej przyjaźni z Panem Jezusem.