• on 3 października 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.10.2021 – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Caritas naszej diecezji.
  1. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie Kółek Różańcowych.
  1. Także dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Transitus, czyli pamiątka przejścia św. Franciszka z ziemi do nieba.
  1. Jutro uroczystość św. Franciszka z Asyżu, założyciela naszego Zakonu. Msze św. wg porządku zwykłego. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00.
  1. We wtorek na godz. 8.00 zapraszamy na nowennę do św. Antoniego. Intencje do św. Antoniego można składać w zakrystii.
  1. W październiku codziennie zapraszamy na modlitwę różańcową oraz przypominamy o wielkiej mocy tej modlitwy i zachęcamy do odmawiania jej także w rodzinach. Różaniec w kościele rozpoczynamy o godz. 17.25. W poniedziałki i środy różaniec odmawiają dzieci.
  1. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30. Będzie poświecenie i wręczenie dzieciom różańców. Natomiast spotkanie dla młodzieży do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 13.00.
  1. Za tydzień Niedziela Papieska. Będą zbierane przed kościołem ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny czyli tzw. Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. Polecamy w codziennej modlitwie wszystkich naszych parafian, przyjaciół i dobrodziejów klasztoru. Przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Franciszka z Asyżu, prosimy Boga o błogosławieństwo dla Was i Waszych rodzin.