• on 5 maja 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 05.05.2019 r. 3 Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Głosić Ewangelię mocą Ducha Świętego”. Jest to okazja, aby zadać sobie pytanie o znajomość i rolę Pisma św. w moim życiu?

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Róży Różańcowej. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przed Komunią Rocznicową. O godz. 16.00 spotkanie dla kółek różańcowych, a za tydzień po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przed I Komunią św.

  1. W środę 8 maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

  1. Procesja Bobolańska organizowana przez parafię św. Andrzeja Boboli odbędzie się w sobotę 11 maja. Procesja rozpocznie się w kościele o godz. 16.00. Zapraszamy do udziału w tej procesji.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godzinie 17.30.

  1. W zakrystii można jeszcze zgłaszać tegorocznych Jubilatów, którzy w tym roku obchodzą jubileusz 25 lub 50-lecia Sakramentu Małżeństwa. Uroczysta Msza św. będzie odprawiana za jubilatów w ostatnią niedzielę czerwca o godz. 13.00.

  1. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra i życzliwości. Na nadchodzący tydzień życzymy opieki Maryi – Patronki majowych dni, a maturzystom światła Ducha Świętego z zdawaniu egzaminów maturalnych.