• on 12 września 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.09.2021 – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je”. Dzięki takiej postawie możemy dziś radować się z beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej.
  1. Dziś puszka na KUL i cele edukacyjne diecezji. Natomiast za tydzień ofiary do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja.
  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XI Tydzień Wychowania pod hasłem: „W blasku ojcostwa św. Józefa”. Pamiętajmy, aby wspierać w tym dziele rodziców, katechetów, pedagogów oraz nauczycieli.
  1. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie z modlitwą uwielbienia.
  1. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Św. i odpust w par. św. Krzyża.
  1. W środę odpust w naszej parafii ku czci Matki Bożej Bolesnej. Porządek Mszy św.: 6.30, 8.00, 10.00, 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja eucharystyczna.
  1. W sobotę święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, dzieci i młodzieży. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa tego dnia we Mszy św. i przystąpienia do spowiedzi i Komunii Św.
  1. Do soboty 25 września przyjmujemy w kancelarii parafialnej zapisy dzieci do I Komunii św. oraz młodzieży do Sakramentu Bierzmowania.
  1. Do naszej wspólnoty braterskiej przybył br. Henryk Piłat. Serdecznie witamy go w naszej wspólnocie i życzymy mu Bożego błogosławieństwa.
  1. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Naszą wdzięczność spłacamy codzienną modlitwą i Mszą św. za Dobrodziejów. Niech Maryja, nasza patronka wyjedna nam u swego Syna obfitość Bożego błogosławieństwa.