• on 14 września 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 WRZEŚNIA 2020 – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna X Tydzień Wychowania pod hasłem: „Budujmy więzi”. Pamiętajmy, aby wspierać w tym dziele rodziców, katechetów, pedagogów oraz nauczycieli.

2. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego i odpust w parafii Krzyża Świętego.

3. We wtorek odpust w naszej parafii ku czci Matki Bożej Bolesnej. Porządek Mszy św.: 6.30, 8.00, 10.00, 18.00. Po Mszy świętej o 18.00 procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy, aby wypraszać przez wstawiennictwo Matki Bożej potrzebne miłosierdzie dla nas i całego świata.

4. W piątek 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa tego dnia we Mszy świętej i przystąpienia do spowiedzi i Komunii świętej.

5. Do soboty 26 września przyjmujemy w kancelarii parafialnej zapisy dzieci do I Komunii świętej oraz młodzieży do Sakramentu Bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.30 grupa dzieci przystąpi do I Komunii świętej.

7. Za tydzień ofiary do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja.

8. Łomżyńska Drużyna Harcerzy FLUMEN Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej zaprasza chłopców w wieku od 10 lat na zbiórkę harcerską, która odbędzie się 16 września o godz. 17.00 przy naszym kościele.

9. Serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia w przyszłą niedzielę o 19.00 w naszym kościele. Modlitwę i śpiew poprowadzi Kapucyński Zespół Uwielbienia i bracia kapucyni. Zespół zagra też w ten dzień na Mszy św. o 18.00.

8. Dziękujemy za wsparcie materialne i duchowe parafii i klasztoru. Naszą wdzięczność spłacamy codzienną modlitwą i Mszą świętą za Dobrodziejów. Niech Maryja, nasza patronka, wyjedna nam u swego Syna obfitość Bożego błogosławieństwa.