• on 17 października 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 PAŹDZIERNIKA 2020 – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza niedziela zwana Misyjną, rozpoczyna Tydzień Misyjny. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na misje prowadzone przez naszą Warszawską Prowincję Kapucynów. Dziękujemy wam za ofiary i modlitwę.

2. Dziś przypada także dzień szczególnej modlitwy za pracowników Służby Zdrowia przez wstawiennictwo św. Łukasza, Ewangelisty.

3. Jutro wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, męczennika.

4. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II. Przypominamy, że każdego 16 dnia m-ca o godz. 18.00 jest odprawiana Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

5. Natomiast w piątek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wotywną ku czci św. o. Pio.

6. Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową oraz zachęcamy do odmawiania Różańca także w rodzinach. Różaniec w kościele rozpoczynamy o godz. 17.25.

7. Na stolikach z prasą i ołtarzach bocznych zostały wyłożone kartki wypominkowe na listopadową modlitwę za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy składać w zakrystii.

8. Od tej niedzieli w naszym kościele może przebywać maksymalnie 100 osób. Przypominamy, że w kościele nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczek.

9. Dziękujemy za wszelkie dobro, duchowe i materialne, życzymy Wam wytrwałości w modlitwie, która prowadzi do mocnej wiary i miłości pod opieką Matki Bożej Różańcowej.