• on 18 listopada 2017

Ogłoszenia Duszpasterskie 19.11.2017r.

Ogłoszenia duszpasterskie XXXII  Niedziela Zwykła

  1. Przez cały listopad codziennie modlimy się  za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.20 oraz podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  2. Trwają katechezy nowej ewangelizacji w naszej parafii. Katechezy w poniedziałki i czwartki o godz. 18.45. Zapraszamy do słuchania słowa Bożego.
  3. We wtorek dzień imienin bpa Janusza Stepnowskiego, Pasterza diecezji łomżyńskiej. Pamiętajmy i wspierajmy go w naszych modlitwach, a szczególnie w tym dniu.
  4. Mężczyzn w wieku od 18 do 30 roku życia, którzy są zainteresowani życiem kapucyńskim zapraszamy w dniach 24 – 26 listopada na Rekolekcje Kapucyńskie. Weekend w naszym klasztorze to wyjątkowa okazja do tego, żeby poznać braci i sposób ich życia. To również czas na osobistą modlitwę, wyciszenie i doświadczenie Pana Boga.
  5. W przyszłą niedzielę 26 listopada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny. Odnowimy Akt Uznania i Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Pana i Króla Polski.
  6. Dla ubogiej młodzieży uczącej się i studiującej jest możliwość ubiegania się o stypendium z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Trzeba zgłosić się do proboszcza swojej parafii w celu wypełnienia ankiety i złożenia jej do końca listopada.
  7. Brat Piotr w tym tygodniu będzie roznosił opłatki w następującym porządku: Poniedziałek  – ul. Nadnarwiańska; we wtorek: ul. Zamiejska i ul. Zjazd, w środę ul. Rybaki;  w czwartek ul. Woziwodzka, Radziecka, Szkolna, Zielona i Pl. Zielony: w piątek: ul. Senatorska blok nr 3, 3 A, 5, 7, 9;  w sobotę ul. Senatorska od nr 11 do końca. Roznoszenie opłatków od godz. 14.00.
  8.  Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy nawet w najdrobniejszy sposób wspierali remont kościoła. Polecamy Was w naszych zakonnych modlitwach i we Mszy św. za Dobrodziejów.
  9. Na ten rozpoczynający się tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.