• on 20 września 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 WRZEŚNIA 2020. 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja z okazji Międzynarodowego Dnia Środków Społecznego Przekazu.

2. Dziś o godz. 19.00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie z modlitwą uwielbienia.

3. We wtorek nowenna do św. Antoniego o godz. 8.00. Natomiast o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojca Świętego Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, a wcześniej różaniec w tych intencjach.

4. W środę wspomnienie liturgiczne św. o. Pio. Na Mszy św. o godz. 18.00, będziemy się modlić przez Jego wstawiennictwo. Intencje można składać w zakrystii.

5. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Modlitwy nowenny będą na Mszach o godz. 6.30 i 18.00.

6. Do soboty włącznie w kancelarii parafialnej, przyjmujemy zapisy dzieci do I Komunii św. oraz młodzieży do Sakramentu Bierzmowania.

7. Także w najbliższą sobotę na godz. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert muzyków filharmonii łomżyńskiej.

8. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Michała Archanioła w parafii katedralnej. Suma odpustowa o godz. 12.00.

9. Także w przyszłą niedzielę przy naszym kościele kwesta na rzecz Hospicjum p.w. Św. Ducha w Łomży.

10. Duszpasterstwo Rodzin naszej Diecezji zaprasza do udziału w zajęciach Studium Życia Rodzinnego. Organizatorzy zapraszają na pięć spotkań na trzech poziomach – małżonków, rodziców i narzeczonych – poświęconych budowaniu szczęśliwego małżeństwa i rodziny. Narzeczeni, którzy ukończą Studium będą zwolnieni z bezpośredniego przygotowania do sakramentu małżeństwa. Informacje na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Łomżyńskiej.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby klasztoru, kościoła oraz ubogich. Rozpoczynając nowy tydzień, życzymy dużo życzliwości wobec siebie nawzajem. Niech dobry Bóg wam wszystkim błogosławi.