• on 21 czerwca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 CZERWCA 2020 12 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli czynny udział w procesjach eucharystycznych podczas oktawy Bożego Ciała: postulantom, strażakom, mężczyznom noszącym baldachim i chorągwie, kobietom noszącym feretrony i obrazy, dzieciom sypiącym kwiaty i ministrantom.

2. Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio we wtorek 23 czerwca o godz. 18.00. Intencje można składać w zakrystii. Nie będzie spotkania Grupy Modlitwy św. o. Pio.

3. W środę Uroczystość św. Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. w jego intencji o 6.30.

4. Biuro Radia Maryja działające przy naszym kościele organizuje jednodniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 11 lipca. Zapisy w biurze.

5. Trwa nabór do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021. Wnioski można składać elektronicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela sekretariat szkoły przy ul. Sadowej w Łomży.

6. Na nadchodzący tydzień życzymy dobra ze strony ludzi i pragnienia bliskości Boga w życiu sakramentalnym, a wszystkim ojcom z okazji dnia ojca – opieki św. Józefa i odwagi bycia autorytetem dla swoich dzieci.