• on 31 sierpnia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 SIERPNIA 2020 – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację Pana Jezusa od godz. 14.00 do godz. 18.00.

2. We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę z Bogiem, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.30 – poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci klas pierwszych. Wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy Bożego błogosławieństwa, wytrwałości i sukcesów w nauce.

4. Także we wtorek przypada 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny.

5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie rodziców i dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. 20 września.

6. W piątek bracia postulanci: Piotr, Rafał, Tomasz, Łukasz i Władysław, opuszczają Łomżę, aby 7 września w Nowym Mieście nad Pilicą, po odprawieniu rekolekcji, rozpocząć Nowicjat. Dziękujemy im za ten czas Postulatu i życzymy dobrego przeżycia Nowicjatu i wytrwania w powołaniu.

7. W piątek o godz. 20.30 na placu przed naszym kościołem odbędzie się przedstawienie plenerowe Teatru Ognia i Papieru z Łodzi pod tytułem „Relikwiarz”. Zapraszamy.

8. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

9. W przyszłą niedzielę puszka na KUL i cele edukacyjne diecezji.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru. Życzymy wam wytrwałości w codziennej modlitwie i odwagi świadczenia o Chrystusie.