• on 8 listopada 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8 LISTOPADA 2020 – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na Fundusz „Kościół w potrzebie”. W tym roku pomagamy Republice Środkowej Afryki.

2. W środę, 11 listopada w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach zaborów. Zachęcamy do manifestacji patriotyzmu poprzez wywieszenie flag narodowych oraz modlitwę za Ojczyznę i za tych, którzy oddali swe życie za nią. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

3. Przez cały listopad zapraszamy na modlitwę za zmarłych. Będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.20 oraz podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

4. Tydzień temu bracia postulanci otrzymali tauki i oficjalnie rozpoczęli postulat. Jest ich trzech. Jarosław ze Starachowic, Marcin z Gniezna i Michał z Białorusi. Prosimy was o modlitwę za nich.

5. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na Fundusz „Kościół w potrzebie”. W tym roku pomagamy Republice Środkowej Afryki.

6. W środę, 11 listopada w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach zaborów. Zachęcamy do manifestacji patriotyzmu poprzez wywieszenie flag narodowych oraz modlitwę za Ojczyznę i za tych, którzy oddali swe życie za nią. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

7. Przez cały listopad zapraszamy na modlitwę za zmarłych. Będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.20 oraz podczas Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

8. Tydzień temu bracia postulanci otrzymali tauki i oficjalnie rozpoczęli postulat. Jest ich trzech. Jarosław ze Starachowic, Marcin z Gniezna i Michał z Białorusi. Prosimy was o modlitwę za nich.

9. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią, informujemy, że w naszym kościele może przebywać maksymalnie 30 osób.

10. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, wyrażane przez modlitwę i ofiary materialne. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy waszym codziennym obowiązkom i pomaga żyć wiernie Ewangelią.