• on 4 lutego 2018

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła 4.02.2018 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Zwykła 4.02.2018 r.

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla Róży Różańcowej. Po Mszy o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. O godz. 16.00 spotkanie modlitewne dla Kółek Różańcowych. O godz. 16.30 spotkanie formacyjne z katechezą dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

  1. Nowenna do św. Antoniego w każdy wtorek o godz. 8.00. Intencje można składać w zakrystii.

  1. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, we wspomnienie NMP z Lourdes będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Z racji na to, że ten dzień wypada w niedzielę, na specjalną Mszę dla chorych zapraszamy w sobotę 10 lutego na godz. 10.00. Prosimy o pomoc w przywiezieniu chorych do kościoła.

  2. Dzieciom, młodzieży i nauczycielom na rozpoczęcie nowego półrocza szkolnego życzymy potrzebnych darów Ducha św. i błogosławieństwa Bożego do pracy i nauki.

  3. Ogłoszenie dla narzeczonych: Wszystkich młodych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi KEP. Informacje te, są podane na stronie duszpasterstworodzin.lomza.pl

  1. Z racji zbliżającego się dnia św. Walentego, patrona osób zakochanych, Opactwo Sióstr Benedyktynek w Łomży oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, serdecznie zapraszają na Mszę Świętą w intencji zakochanych wraz z obrzędem błogosławieństwa narzeczonych w niedzielę 11 lutego o godz. 17.00 w kościele Sióstr Benedyktynek w Łomży. Mszy Świętej będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. dr Jacek Kotowski, Przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Rodzin.

  1. Za wszelkie ofiary, modlitwę i życzliwość z Waszej strony składamy serdeczne podziękowania. Życzymy Wam wszystkim potrzebnych darów do codziennego lepszego życia w bliskości Boga i w stawaniu się światłem dla innych ludzi.