• on 10 października 2018

Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedziela zwykła 07.10.2018 r.

  1. Dziś zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Caritasu.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie dla Róży Różańcowej w salce obok kancelarii. O godz. 16.00 spotkanie Kółek Różańcowych.
  3. W październiku codziennie zapraszamy na modlitwę różańcową oraz przypominamy o wielkiej mocy tej modlitwy i zachęcamy do odmawiania jej także w rodzinach. Różaniec w kościele rozpoczynamy o godz. 17.25. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki o 16.30.
  4. W sobotę wspomnienie naszego współbrata kapucyna, bł. Honorata Koźmińskiego.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej, o 18.00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  6. Za tydzień Niedziela Papieska. Będą zbierane przed kościołem ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny czyli tzw. Dzieło Nowego Tysiąclecia. Głównym założeniem Dnia Papieskiego jest budowanie św. Janowi Pawłowi II „żywego pomnika”, którym ma być pomoc stypedialna dla ubogich, młodych i zdolnych ludzi opierających swoje życie o wartości chrześcijańskie.
  7. Można już składać w zakrystii kartki wypominkowe za zmarłych na listopad.
  8. Witamy w naszej wspólnocie br. Grzegorza Świderskiego, misjonarza z Gabonu, który jest na urlopie zdrowotnym i przez jakiś czas będzie nam posługiwał.
  9. Polecamy w codziennej modlitwie wszystkich naszych parafian, przyjaciół i dobrodziejów klasztoru. A przez wstawiennictwo św. Franciszka prosimy Boga o błogosławieństwo dla Was i Waszych rodzin.