• on 16 października 2018

Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela zwykła 14.10.2018 r.

  1. Dziś Niedziela Papieska. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny czyli tzw. Dzieło Nowego Tysiąclecia. Jest to budowanie „żywego pomnika” św. Janowi Pawłowi II, którym ma być pomoc stypendialna dla ubogiej, zdolnej młodzieży.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży do bierzmowania.
  3. Dziś przypada Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. Z tej okazji składamy wszystkim nauczycielom życzenia Bożego błogosławieństwa. Msza św. w intencji nauczycieli będzie sprawowana w naszym kościele w niedzielę 28 października o godz. 18.00, na którą serdecznie już dziś zapraszamy, również nauczycieli emerytowanych.
  4. Dziś po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego   Sakramentu z katechezą i modlitwą uwielbienia.
  5. Trwa miesiąc październik, zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową oraz zachęcamy do odmawiania różańca także w rodzinach. Różaniec rozpoczynamy o godz. 17.25. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową szczególnie w poniedziałki o godz. 16.30.
  6. We wtorek, jak każdego 16 dnia miesiąca,  o godz. 18.00 Msza św.za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Intencje na tę Mszę można składać w zakrystii.  
  7. We czwartek, święto św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. Wszystkim pracownikom służby zdrowia, życzymy Bożego błogosławieństwa pokoju, radości i zdrowia.
  8. Na stolikach zostały wyłożone kartki wypominkowe za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy składać w zakrystii. Przez cały listopad codziennie będziemy modlić się za zmarłych  na różańcu o godz. 17.25 oraz na Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Dziękujemy Wam wszystkim za wszelkie dobro i na ten nowy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa przez Serce Matki Bożej Różańcowej.