• on 20 maja 2023

VII Niedziela Wielkanocna 21.05.2023 Wniebowstąpienie Pańskie

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30. Pamiętajmy o naszej pięknej polskiej tradycji modlitwy do Matki Bożej.
 2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe są odmawiane podczas nabożeństwa majowego. 
 3. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii św., która będzie miała swoją kontynuację przez cały tzw. „Biały Tydzień”.
 4. Dziś po mszy o godz. 18.00 Uwielbienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. We wtorek o godz. 16.30 spotkanie rodziców i dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii Św. Rocznica I Komunii w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
 6. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.
 7. W piątek przypada Dzień Matki. Okażmy naszą wdzięczność naszym Mamom, poprzez modlitwę i przyjęcie Komunii św. podczas Mszy św.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 13.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami.
 10. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę Młodych na Jasną Górę w najbliższą sobotę 27 maja. Koszt wyjazdu to 35 zł. Prosimy o zgłaszanie się do środy. Szczegóły dotyczące wyjazdu dostępne są na tablicy ogłoszeń przy Biurze Radia Maryja, obok bocznego wejścia do kościoła.
 11. Dziękujemy za wszelkie dobro płynące z waszych serc. Życzmy Wam  dobra ze strony  ludzi i nieustannego pragnienia obecności Jezusa Eucharystycznego, a wszystkim Mamom z racji ich święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i miłości płynącej od najbliższych.