- Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do godz. 18.00.
- We wtorek nowenna do św. Antoniego o godz. 8.00. A o godz. 18.00 Msza św. w intencji papieża Franciszka, naszej Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, a przed Mszą różaniec.
- W piątek przypada 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny.
- W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa okolicznościowe w te dni o godz. 17.30.
- Do 23 września włącznie przyjmujemy w kancelarii parafialnej zapisy dzieci do I Komunii i młodzieży do sakramentu Bierzmowania.
- Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru. Życzymy wam wytrwałości w codziennej modlitwie i odwagi świadczenia o Chrystusie.
- on 28 sierpnia 2023