• on 10 października 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.10.2021 – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś Niedziela Papieska. Zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny św. Jana Pawła II.
  1. W środę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapucyna, założyciela zgromadzeń niehabitowych. Zapraszamy szczególnie siostry ze zgromadzeń honorackich na Mszę św. na godz. 18.00.
  1. W czwartek Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa. Msza św. w intencji nauczycieli będzie sprawowana w naszym kościele w przyszłą niedzielę 17 października o godz. 18.00.
  1. W sobotę o godz. 18.00 Msza św.za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Intencje na tę Mszę św. można składać w zakrystii.
  1. Przyszła niedziela to niedziela misyjna. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dzieła misyjne prowadzone przez nasz Zakon.
  1. Zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową oraz zachęcamy do odmawiania różańca także w rodzinach. Różaniec rozpoczynamy o godz. 17.25. Dzieci prowadzą modlitwę różańcową w poniedziałki i środy.
  1. Siostra Elżbieta organistka, zaprasza chętnych do wspólnego śpiewu na chwałę Bożą w naszym chórze parafialnym Cantilena Domini. Próby odbywają się w środy o godz. 19.00. Kontakt z s. Elżbietą tel.: 506 597 820 lub przez br. Piotra w zakrystii.
  1. Na stolikach zostały wyłożone kartki wypominkowe za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy składać w zakrystii. Przez cały listopad codziennie będziemy modlić się za zmarłych na różańcu o godz. 17.25 oraz na Mszy św. o godz. 18.00.
  1. Dziękujemy Wam wszystkim za wszelkie dobro i na ten nowy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej.