• on 21 lipca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 LIPCA 2020 16 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy dobremu Bogu za zdrowie wszystkich braci w klasztorze. Podziękowania składamy Wam drodzy parafianie i sympatycy naszego kościoła za słowa wsparcia i modlitwę w naszej intencji w czasie kwarantanny. Dziękujemy również służbom za troskę o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich.

2. Dziś po Mszach św. poświecenie samochodów z racji Tygodnia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Można złożyć ofiary do puszki na zakup pojazdów dla polskich misjonarzy.

3. W czwartek 23 dzień miesiąca, o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio. Intencje na tę Mszę św. można składać w zakrystii.

4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.

5. Naszą wspólnotę zakonną opuścił o. Piotr Strełko. Z końcem lipca wyjedzą do Gruzji, aby tam wspomóc personalnie naszych braci. Dziękujemy mu za posługę w parafii i klasztorze oraz życzymy Bożego prowadzenia i opieki Matki Bożej.

6. Natomiast witamy we wspólnocie o. Krzysztofa Łazińskiego, który w maju otrzymał świecenia kapłańskie i z tej racji w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 udzieli nam błogosławieństwa prymicyjnego. A w sobotę o godz. 6.30 zapraszamy na Mszę św. w jego intencji z racji imienin.

7. Życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień i owocnego odpoczynku dla przeżywających urlopy wakacyjne.