• on 24 stycznia 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 20 stycznia 2019 r. II Niedziela zwykła

1. We czwartek zakończyliśmy wizytę kolędową. Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli się spotkać z nami w gronie rodzinnym.

2. Trwa Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Dąż do sprawiedliwości”. Zakończy się on 25 stycznia świętem Nawrócenia św. Pawła.

3. We środę Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio o godz. 18.00. Prośby i podziękowania można składać w zakrystii.

4. Caritas diecezji łomżyńskiej zwraca się z prośbą o możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na organizację pożytku publicznego, jakim jest „CARITAS BLIŹNIM”. Informacje można znaleźć w Głosie Katolickim oraz na plakatach.

5. Dziś nie będzie spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Najbliższe spotkanie będzie w drugą niedzielę lutego.

6. Od jutra do środy włącznie na placu Starego Rynku odbędą się badania mammograficzne dla kobiet. Zapisy pod nr. tel.: (42) 254 64 10 lub 517 544 004 – do rejestracji telefonicznej należy przygotować numer PESEL i numer telefonu. Informacja jest wywieszona w gablocie przed kościołem.

7. Rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w naszym województwie. Wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzymy dobrej zimowej pogody, udanego wypoczynku i nabrania sił do dalszej nauki.

8. Za wszelkie dobro duchowe i materialne z jakim spotkaliśmy się z Waszej strony podczas wizyty kolędowej składamy serdeczne Bóg zapłać. Życzymy obfitości Bożych darów, a Babciom i Dziadkom obchodzącym w najbliższych dniach swoje święto życzymy dużo miłości od swoich dzieci i wnuków.