• on 24 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 MAJA 2021 – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

  1. W dniu dzisiejszym za publiczne odśpiewanie lub odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można uzyskać odpust zupełny. Dziś kończy się okres wielkanocny, od jutra rozpoczynamy okres zwykły.
  1. Jutro święto NMP Matki Kościoła.
  1. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Po Mszy o godz. 18.00 spotkanie rodziców i dzieci Komunii rocznicowej.
  1. W sobotę na Mszy św. o godz. 10.00 w Katedrze, z rąk biskupa Janusza Stepnowskiego 6 diakonów WSD w Łomży przyjmie świecenia kapłańskie.
  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres wypełnienia obowiązku Komunii św. wielkanocnej.
  1. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży ogłasza nabór do klas pierwszych na rok 2021/2022. Wszelkie informacje szczegółowe w sekretariacie szkoły na ul. Sadowej lub przez stronę internetową.
  1. Dziękujemy za wszelkie dobro płynące z waszych serc. Życzymy otwartości na dary Ducha Świętego a wszystkim mamom z racji zbliżającego się ich święta życzy odczuwania Miłości Boga i ludzkiej miłości płynącej od najbliższych.