• on 27 grudnia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 GRUDNIA 2020 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela miesiąca, czyli Niedziela Adoracyjna. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do godz. 18.00.

2. W czwartek ostatni dzień roku. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Śpiewem hymnu Ciebie Boga wysławiamy, będziemy dziękować za otrzymane dobrodziejstwa w minionym roku. Nie będzie Mszy św. o północy na rozpoczęcie Nowego Roku.

3. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to Światowy Dzień Pokoju. Msze św. według porządku niedzielnego. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny za udział w śpiewie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.

4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca.

5. Zapraszamy do ruchomej szopki w naszym kościele, która jest czynna w dni powszednie od 8.30 do 17.30, a w niedziele i po Mszach św.

6. W tym roku kolędę z powodu epidemii przekładamy na czas bardziej odpowiedni.

7. Dziękujemy za ofiary materialne składane na kościół i klasztor. Wszystkim Rodzinom z okazji dzisiejszej uroczystości życzymy opieki Świętej Rodziny i trwania we wzajemnym obdarowywaniu się miłością i dobrem.