• on 2 października 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 WRZEŚNIA 2020 – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do 18.00.

2. Wolontariusze z Hospicjum Ducha Św. na Rybakach, zbierają dziś przed kościołem ofiary do puszek na utrzymanie i bieżącą działalność hospicjum.

3. We wtorek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji Ojca św. Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. O godz. 17.25 różaniec w tych intencjach.

4. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc różańcowy. W Fatimie Matka Boża wielokrotnie zachęcała do codziennego odmawiania Różańca. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.25.

5. W tym tygodniu wypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

6. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę 4 października po Mszy św. o godz. 11.30. Będzie poświecenie i wręczenie dzieciom różańców.

7. W przyszłą niedzielę odpust św. Franciszka z Asyżu, założyciela naszego Zakonu. Suma odpustowa o godz. 13.00. Po sumie procesja.

8. W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć dobrowolne ofiary do puszek na dzieła prowadzone przez Caritas naszej diecezji.

9. Bóg zapłać za wszelkie formy pomocy i życzliwości na rzecz parafii i klasztoru. Niech Matka Boża Różańcowa pomaga wam pokonywać rożne trudności i uprasza opiekę Boża dla waszych Rodzin.