• on 28 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 SIERPNIA 2021 – 22 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj ostania niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do godz. 18.00.
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji papieża Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, a wcześniej różaniec w tych intencjach.
  3. W środę rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę z Bogiem, zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 – poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci klas pierwszych.
  4. Także w środę przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. Dzieci do I Komunii św. oraz kandydatów do Sakramentu Bierzmowania prosimy o zgłaszanie do niedzieli 26 września w kancelarii parafialnej.
  7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy darów Ducha Świętego w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu swego charakteru, nauczycielom sił do przekazywania wiedzy, a wam wszystkim wytrwałości w codziennej modlitwie i odwagi świadczenia o Chrystusie.