• on 24 grudnia 2022

Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2022

  1. Jutro drugi dzień świąt, święto Świętego Szczepana. Msze św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona jest na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
  2. W piątek święto Świętej Rodziny. Szczególnie zapraszamy małżeństwa na Mszę św. o godzinie 18.00. Będziemy modlić się za nasze Rodziny, aby były napełnione miłością na wzór św. Rodziny.
  3. W sobotę ostatni dzień roku. O godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Śpiewem hymnu Ciebie Boga wysławiamy, będziemy dziękować za otrzymane dobrodziejstwa w minionym roku. O północy Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku.
  4. W przyszłą niedzielę – 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicieli Maryi. 
  5. Ruchoma szopka w naszym kościele będzie otwarta do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego. W dni powszednie od 8.30 do 17.30, a w niedziele po Mszach św.
  6. Wizytę duszpasterską zwaną „Kolędą” rozpoczniemy w naszej parafii 2 stycznia.
  7. W imieniu całej naszej wspólnoty zakonnej wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i przybyłym Gościom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, niech Boża Dziecina wlewa w  Wasze serca Nadzieję i Radość. Niech pomaga przezwyciężać wszelkie bariery i trudności. Niech Światło Bożego żłóbka rozjaśnia ciemności wszelkiego zła. Błogosławionych świąt !!!