• on 23 kwietnia 2023

III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023

  1. Dziś rozpoczynamy XV Tydzień Biblijny, pod hasłem „Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego”. Jednocześnie dziś ma miejsce VII Narodowe Czytanie Pisma św. Ta inicjatywa ma inspirować nas do częstszego czytania Pisma Świętego.
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 13.00.
  3. Spotkanie rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunią Św. za tydzień 30 kwietnia po Mszy św. o godz. 11.30.
  4. Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, będziemy obchodzić jutro z racji tego, że wypadła w dzisiejszą niedzielę. Msze św. według porządku dnia powszedniego.
  5. W zakrystii można zgłaszać tegorocznych Jubilatów25-lecia lub 50-lecia Sakramentu Małżeństwa.Uroczysta Msza św. będzie odprawiona za te jubileuszowe pary w ostatnią niedzielę czerwca o godz. 13.00.
  6. Trwając w radości paschalnej życzymy wam Bożego pokoju i wytrwałości w słuchaniu Słowa Bożego. Niech Maryja, Matka Miłosierdzia wyprasza Wam potrzebne łaski.
  7. A teraz zapraszam przedstawicieli Wspólnoty Neokatechumenalnej, którzy chcą skierować do nas zaproszenie na katechezy organizowane w naszym kościele.