• on 29 kwietnia 2023

IV Niedziela Wielkanocna 30.04.2023

  1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień  modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.  Pamiętajmy w modlitwie o kapłanach oraz prośmy Boga o nowe powołania do służby w Kościele.
  2. Dziśostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do 18.00.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
  4. Jutro rozpoczynamymiesiąc maj, w którym szczególnie czcimy Maryję. W naszej parafii, której patronuję Maryja szczególnie jesteśmy zaproszeni do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa majowe będą odprawiane o godz. 17. 30.Niech nasze uczestnictwo w tych nabożeństwach będzie wyrazem wiary i wdzięczności Maryi za opiekę nad naszymi rodzinami. Kółka różańcowe zapraszają na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP przez cały maj o godz. 6.00.
  1. We wtorek dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wywieśmy flagi narodowe.
  2. W środę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, patronki naszej Ojczyzny. Porządek Mszy niedzielny. Jest to także święto narodowe uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
  3. W czwartek wspomnienie św. Floriana – patrona Strażaków
  4. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  5. I Komunia św. odbędzie się 21 maja o godz. 11.30, Komunia św. rocznicowa 28 maja o godz. 11.30, sakrament bierzmowania 13 czerwca o godz. 18.00.
  6. Dziękujemy za wszelkie oznaki dobra, życzliwości i formy wsparcia naszym parafianom i gościom. Na nadchodzący tydzień życzymy opieki Maryi – Patronki majowych dni i obfitości darów Bożych w codziennym życiu a maturzystom światła Ducha Świętego z zdawaniu egzaminów maturalnych.