• on 13 października 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2019 r. 28 Niedziela Zwykła

  1. Dziś Niedziela Papieska. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny. Jest to budowanie „żywego pomnika” św. Janowi Pawłowi II, którym ma być pomoc ubogiej a zdolnej młodzieży.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie młodzieży do bierzmowania.
  3. Jurto Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom składamy życzenia Bożego błogosławieństwa. Msza św. w intencji nauczycieli będzie sprawowana w naszym kościele w przyszłą niedzielę 20 października o godz. 18.00.
  4. We środę, jak każdego 16 dnia miesiąca, o godz. 18.00 Msza św.za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Intencje na tę Mszę św. można składać w zakrystii.
  5. W piątek, święto św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia. Wszystkim pracownikom służby zdrowia, życzymy Bożego błogosławieństwa pokoju, radości i zdrowia.
  6. Przyszła niedziela to niedziela misyjna. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dzieła misyjne prowadzone przez nasz Zakon.
  7. W październiku codziennie zapraszamy na modlitwę różańcową oraz przypominamy o wielkiej mocy tej modlitwy i zachęcamy do odmawiania jej także w rodzinach. Różaniec w kościele rozpoczynamy o godz. 17.25. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki o godz. 16.30.
  8. Na stolikach zostały wyłożone kartki wypominkowe za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy składać w zakrystii. Przez cały listopad codziennie będziemy modlić się za zmarłych na różańcu o godz. 17.25 oraz na Mszy św. o godz. 18.00.
  9. Dziękujemy Wam wszystkim za wszelkie dobro i na ten nowy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa przez Serce Matki Bożej Różańcowej.