• on 6 października 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2019 r. 27 Niedziela Zwykła

  1. Dziś zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Caritas naszej diecezji.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Róży Różańcowej małżeństw, a o godz. 16.00 spotkanie Kółek Różańcowych.
  3. W październiku codziennie zapraszamy na modlitwę różańcową oraz przypominamy o wielkiej mocy tej modlitwy i zachęcamy do odmawiania jej także w rodzinach. Różaniec w kościele rozpoczynamy o godz. 17.25. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki o godz. 16.30.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 13.00 spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Za tydzień Niedziela Papieska. Będą zbierane przed kościołem ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny czyli tzw. Dzieło Nowego Tysiąclecia. Głównym założeniem Dnia Papieskiego jest budowanie św. Janowi Pawłowi II „żywego pomnika”, którym ma być pomoc stypendialna dla ubogich, młodych i zdolnych ludzi, opierających swoje życie o wartości chrześcijańskie.
  6. W miniony czwartek bracia postulanci otrzymali tauki i oficjalnie rozpoczęli postulat. Jest ich ośmiu. Jeden pochodzi z Białorusi. Witamy ich w naszej wspólnocie i prosimy was o modlitwę za nich.
  7. Polecamy w codziennej modlitwie wszystkich naszych parafian, przyjaciół i dobrodziejów klasztoru. A przez wstawiennictwo św. Franciszka z Asyżu prosimy Boga o błogosławieństwo dla Was i Waszych rodzin.