• on 18 stycznia 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19.01.2020 2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W piątek zakończyliśmy wizytę kolędową. Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli się spotkać z nami w gronie rodzinnym. Dziękujemy również za ofiary złożone przy tej okazji. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć wizyty w tym czasie, to może zgłosić dziś w zakrystii.

2. Jak w każdy wtorek na godz. 8.00 zapraszamy na nowennę do św. Antoniego.

3. Trwa Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Życzliwymi bądźmy”. Nabożeństwo ekumeniczne w Łomży odbędzie się w środę 22 stycznia o godz. 18.00 w kościele Sióstr Benedyktynek ul. Dworna 32.

4. W czwartek Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio o godz. 18.00. Prośby i podziękowania można składać w zakrystii.

5. We wtorek przypadają imieniny o. Jarosława Kubery, duszpasterza III Zakonu, grupy modlitewnej „Jezu ufam Tobie” i wspólnoty Neokatechumenalej. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji we wtorek na godz. 6.30.

6. Rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży w naszym województwie. Wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzymy dobrej zimowej pogody, udanego wypoczynku i nabrania sił do dalszej nauki.

7. Za wszelkie dobro duchowe i materialne z jakim spotkaliśmy się z waszej strony podczas wizyty kolędowej składamy serdeczne Bóg zapłać. Życzymy obfitości Bożych darów a Babciom i Dziatkom obchodzącym w najbliższych dniach swoje święto życzymy dużo miłości od swoich wnuków i dzieci.