• on 26 stycznia 2020

Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020 3 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 14.00 do godz. 18.00.

2. We wtorek o godz. 17.25 różaniec, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojca świętego Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Taca zebrana podczas Mszy św. przeznaczona będzie na potrzeby katolickich mediów.

3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

4. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Matki Bożej Gromnicznej. Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękować będziemy Bogu za dar osób konsekrowanych i prosić o nowe powołania. Ofiary składane na tace przeznaczone będą na potrzeby zakonów klauzurowych. Podczas każdej Mszy św. poświęcać będziemy gromnice.

5. Także w przyszłą niedzielę z okazji dnia życia konsekrowanego po Mszy św. o godz. 11.30, siostra Elżbieta, nasza organistka wraz z chórem parafialnym zapraszają na koncert pieśni w ich wykonaniu, po czym chór będzie śpiewał na Mszy św. o godz. 13.00.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. spotkanie róży różańcowej małżeństw. Po Mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych. A o godz. 16.00 spotkanie kółek różańcowych.

7. Dziękujemy za modlitwę, ofiary materialne i wszelkie oznaki życzliwości. Życzymy Wam łaski Bożej i opieki Maryi. Studentom pokonującym egzaminy życzymy asystencji Ducha Świętego i owocnych egzaminów.