• on 2 stycznia 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 STYCZNIA 2022 – 2 NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

 1. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – czyli Trzech Króli. Porządek Mszy św. niedzielny.Ofiary złożone na tace, przeznaczone będą na misje prowadzone przez nasz Zakon. Tego dnia zapraszamy na godz. 17.00 na rodzinne kolędowanie. Niech to będzie nasze spotkanie przy żłóbku, aby wielbić Jezusa śpiewem pięknych polskich kolęd.
 1. W piątek imieniny obchodzi br. Lucjan Zaniewski. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 6.30.
 1. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca.
 1. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.
 1. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., a za dwa tygodnie po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
 1. Wizytę duszpasterską zwaną „Kolędą” w naszej parafii rozpoczniemy jutro 3 stycznia. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
 • poniedziałek 3 stycznia – Rybaki 6-49 i 70-34, Woziwodzka 3-25, 10-20, 22-48, Szkolna 10, Plac Zielony
 • wtorek 4 stycznia – Rybaki 83-57 i cała ulica Senatorska
 • środa 5 stycznia – cała ulica Wiejska, Długa, Zamiejska i Zjazd
 • w czwartek 6 stycznia – „Kolędy” nie ma
 • piątek 7 stycznia – Piękna 8, 6, 10, 12, 14 i ulica Kanalna

Wizytę kolędową rozpoczynamy o 15.30.

Porządek kolędy jest wywieszony także w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej. Przypominamy, że wizyta jest całkowicie dobrowolna i będziemy wchodzić tylko tam, gdzie zostaniemy zaproszeni, dlatego prosimy, by czekać na kapłana przed domem, mieszkaniem czy blokiem.

Kancelaria podczas kolędy otwarta będzie tylko z rana. W pilnych sprawach prosimy dzwonić pod numer kancelaryjny.

 1. Siostry benedyktynki z Łomży, wydały kalendarz z rozważaniami na każdy dzień tego roku, w cenie 30 zł. Są one do nabycia w zakrystii.
 1. Dziękujemy za Waszą życzliwość. Niech pokój i miłość, które przynosi Jezus, stanie się udziałem waszych Rodzin. Wszelkiego dobra, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku wam życzymy.