• on 28 sierpnia 2022

XXI Niedziela Zwykła 21.08.2022

  1. Dziękujemy wszystkim pątnikom: duchownym, zakonnym oraz świeckim, którzy pielgrzymowali na Jasną Górę, za ich poświęcenie, trud, posługę oraz modlitwę niesioną również w naszych intencjach. Dziękujemy wszystkim, którzy duchowo lub materialnie wspierali pielgrzymów.
  1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej do pełnienia przez nią należytej służby wobec całego Kościoła.
  1. We wtorek o godz. 8.00 nowenna do św. Antoniego. A o godz. 18.00, Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.
  1. Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej przypada w tym roku w piątek. Msze św. jak w dzień powszedni. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św., aby podziękować naszej Królowej za opiekę nad naszym narodem. Tego dnia z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  1. Dziękujemy za wszelkie dobro z waszej strony. Życzymy wytrwałości w czynieniu dobra, a Maryja Pani Jasnogórska niech nas otacza swoją opieką i wyprasza dar świętości życia.