• on 28 sierpnia 2022

XXII Niedziela Zwykła 28.08.2022

  1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca. Zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do godz. 18.00.
  1. We wtorek nowenna do św. Antoniego o godz. 8.00. A o godz. 18.00 Msza św. w intencji papieża Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam, a wcześniej różaniec w tych intencjach.
  1. W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę z Bogiem, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.30 – poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci klas pierwszych.
  1. Także w czwartek przypada 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swoje życie w obronie naszej Ojczyzny.
  1. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  1. Dzieci do I Komunii św. oraz kandydatów do Sakramentu Bierzmowania prosimy o zgłaszanie do 24 września w kancelarii parafialnej.
  1. Z naszej wspólnoty klasztornej odszedł br. Adam Mianowski, katecheta i duszpasterz dzieci. Będzie teraz we wspólnocie w Lublinie na Poczekajce. Dziękujemy br. Adamowi za posługę w klasztorze i parafii. Życzymy mu błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.
  1. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy darów Ducha Świętego w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu swego charakteru, nauczycielom sił do przekazywania wiedzy, a wam wszystkim wytrwałości w codziennej modlitwie i odwagi świadczenia o Chrystusie.