• on 5 grudnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 LISTOPADA 2021 – 1 NIEDZIELA ADWENTU

  1. Adwent rozpoczyna nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem: „Posłani w pokoju Chrystusa”. W Adwencie towarzyszy nam Maryja. Zapraszamy codziennie w dni powszednie Adwentu na „Roraty”. O godz. 6.05 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP i Msza wotywna o NMP o godz. 6.30.
  2. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca, zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do 18.00.
  3. Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP rozpocznie się jutro. Modlitwy Nowenny będą na Mszach św. o godz. 6.30 i 18.00.
  4. We wtorek święto św. Andrzeja Apostoła. Jest to dzień imienin proboszcza o Andrzeja Makowskiego. Msza św. w jego intencji o godz. 6.30.
  5. Także we wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojca Świętego Franciszka, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.
  7. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w przyszłą niedzielę.
  8. W przyszłą niedzielę dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ogólnopolska zbiórka ofiar do puszek.
  9. Wigilijne świece Caritas w cenie 15 zł można nabyć w zakrystii u br. Piotra.
  10. Br. Piotr będzie kontynuował roznoszenie opłatków na stół wigilijny:

poniedziałek – ul. Piękna 16, 18, 20, 22, 26

wtorek – ul. Senatorska 3 i 3a

środa – ul. Senatorska od nr 5 do końca

czwartek – ul. Woziwodzka, Szkolna, Zielona i Plac Zielony

piątek – ul. Rybaki

sobota – ul. Nadnarwiańska

Będzie rozpoczynał roznoszenie opłatków od godz. 14.00

11. Dziękujemy za wszelkie dobro duchowe i materialne, naszych dobrodziejów otaczamy codzienną modlitwą. Niech czas Adwentu odnowi nasze serca przez czuwanie, modlitwę i radość.