• on 6 grudnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 GRUDNIA 2021 – 2 NIEDZIELA ADWENTU

  1. Rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Od poniedziałku do środy włącznie porządek rekolekcyjny jest następujący:

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 10.00 i 18.00.

We wtorek w czasie trwania rekolekcji nie będzie nowenny do św. Antoniego.

We wtorek i środę taca będzie przeznaczona na rzecz rekolekcjonisty.

  1. Dzisiejsza niedziela jest dniemmodlitwy i zbiórki ofiar do puszek na dzieło „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
  1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie kółek różańcowych.
  1. W środę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Na godz. 12.00 zapraszamy na nabożeństwo zwane Godziną Łaski.

  1. W przyszłą niedzielę przy naszym kościele odbędzie się zbiórka ofiar na pomoc w leczeniu chorego na SMA Filipka Nowackiego z Łomży.
  1. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie Adwentu. O godz. 6.05 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP i Mszę wotywną o NMPna godz. 6.30.

Dzieci zapraszamy na Roraty we wtorki i piątki na godz. 18.00.

  1. Za dwa tygodnie w IV niedzielę Adwentu po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy o godz. 13.00 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  1. Zapraszamy do włączenia się w akcję Caritas „Tytka charytatywna”. Polega na wypełnieniu papierowej torby artykułami pierwszej potrzeby – spożywczymi, chemii gospodarczej, które zostaną rozprowadzone wśród ubogich przez koło Caritas działające przy naszej parafii. Torby znajdują się przy ołtarzu św. Antoniego. Gdyby toreb zabrakło można użyć reklamówki. Zapakowaną torbę prosimy przekazać br. Dominikowi na furcie klasztornej.
  1. Br. Piotrowi dziękujemy za roznoszenie opłatków, wam za złożone ofiary. W zakrystii można jeszcze nabyć opłatki oraz świece na stół wigilijny.
  1. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro. Na kolejny tydzień oczekiwania i czuwania adwentowego, życzymy Wam wielu Bożych łask przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, a św. Mikołaj, biskup Myry, niech otworzy nasze serca na potrzebę wzajemnej troski i przyniesie nam radość obdarowywania ludzi dobrem.