• on 4 września 2022

XXIII Niedziela Zwykła 04.09.2022

  1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie Kółek Różańcowych.
  2. W czwartek święto Narodzenia NMP, czyli Matki Bożej Siewnej.
  3. W piątek wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy –Patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Polsce.
  4. W sobotę o godz. 9:00 pierwsza po wakacjach zbiórka ministrantów. o. Krzysztof, który będzie teraz opiekunem ministrantów, zaprasza chłopców szczególnie tych, po pierwszej Komunii Świętej, do przyłączenia się do grona ministrantów, aby przy ołtarzu służyć Panu Bogu i Kościołowi, a poprzez formację ministrancką rozwijać w sobie wartości chrześcijańskie i nawiązywać nowe przyjaźnie.
  5. o. Krzysztof poszukuje osoby grającej na gitarze klasycznej, która chciałaby włączyć się w tworzenie i posługiwanie w scholii dziecięcej w naszej parafii.
    Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z o. Krzysztofem.
  6. Dzieci do I Komunii św. oraz kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, prosimy o zgłaszanie się do 24 września w kancelarii parafialnej.
  7. Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Łomży zaprasza na studia organistowskie. Informacje na stronie internetowej lub siedzibie Instytutu, który mieści się w gmachu WSD w Łomży przy ul. Plac Papieża Jana Pawła II 1.
  8. Za wszelkie ofiary składane na utrzymanie kościoła i klasztoru składamy Bóg zapłać. Na nadchodzący tydzień życzymy Wam  trwania w łasce Bożej  i odwagi życia według przykazań Bożych.