• on 7 listopada 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 LISTOPADA 2021 – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Jutro br. Piotr rozpocznie roznoszenie opłatków na stół wigilijny w naszej parafii.

Poniedziałek – ul. Kaznodziejska

Wtorek – ul. Rządowa 1, 3, 5, 7, 9

Środa – ul. Rządowa 2

Czwartek – ul. Rządowa 4, 4a i 6

Piątek – ul. Rządowa 8

Będzie rozpoczynał roznoszenie opłatków od godz. 14.00.

2. W czwartek 11 listopada w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zachęcamy do manifestacji patriotyzmu poprzez wywieszenie flag narodowych oraz modlitwę za Ojczyznę i za tych, którzy oddali swe życie za nią. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

3. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za naszych bliskich zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.20 oraz podczas Mszy św. wieczornej. Wypominki można składać w zakrystii. Przypominamy, że modlitwa za zmarłych jest jednym z uczynków miłosierdzia co do duszy.

4. Dzisiaj przy naszym kościele odbędzie się zbiórka ofiar na operację serca półtorarocznej Julii Kierzkowskiej w USA. W imieniu rodziców prosimy o pomoc.

5. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na Fundusz „Kościół w potrzebie”. W tym roku pomagamy Libanowi.

6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. Za dwa tygodnie 21 listopada spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o 13.00.

8. Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, wyrażane przez modlitwę i ofiary materialne. Niech światło Ducha Świętego towarzyszy waszym codziennym obowiązkom i pomaga żyć wiernie Ewangelią.