• on 9 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9 MAJA 2021 – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dziś po Mszy o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.
  1. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w piątek. Modlitwy nowenny będą odmawiane podczas nabożeństwa majowego.
  1. W sobotę 15 maja w parafii św. Andrzeja Boboli w Łomży rozpoczną się doroczne uroczystości ku czci św. Andrzeja Boboli.  W tym roku Procesja Bobolańska będzie miała charakter pielgrzymki motocyklistów, którzy będą jechać z relikwiami św. Andrzeja Boboli. Rozpocznie się ona o godz. 14.00 na placyku przed naszym kościołem, a następnie uda się do trzech kościołów stacyjnych.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia w Lublinie na Poczekajce podczas Mszy o godz. 13.00, będą miały miejsce świecenia diakonatu dwóch braci i prezbiteratu dwóch braci. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.
  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godzinie 17.30. Przez wstawiennictwo Maryi chcemy prosić Boga o ustanie epidemii i o pokój w naszych rodzinach.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności tygodnika „Idziemy”. W numerze ciekawe artykuły na tematy z życia Kościoła.
  1. Dziękujemy za wszelkie dobro. Na nadchodzący tydzień życzmy Wam  dobra ze strony  ludzi i nieustannego pragnienia obecności Jezusa Eucharystycznego w codziennym życiu.