• on 26 marca 2023

V Niedziela Wielkiego Postu 26.03.2023

  1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 14.00 do godz. 18.00.
  2. We wtorek nowenna do św. Antoniego o godz. 8.00, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam. O 17.20 różaniec w tych intencjach.
  3. W tym tygodniu I sobota miesiąca.
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św.
  5. W ramach ogólnopolskiej akcji Narodowego Marszu Papieskiego w niedzielę, 2 kwietnia czyli w Niedzielę Palmową ulicami Łomży przejdzie Marsz Papieski. Wydarzenie odbędzie się w 18 rocznicę śmierci Ojca św. Jana Pawła II.  Uczestnicy wyruszą z łomżyńskich parafii ok. godz. 13.00, tak by o godz.13.30 wszyscy zebrali się wokół Ołtarza Papieskiego przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. Podziękujmy wielkiemu Polakowi za pozostawioną kolejnym pokoleniom spuściznę miłości i wiary. Pójdziemy w obronie Jego pamięci. Nasza parafia pójdzie z parafią katedralną. Zbiórka przy naszym kościele o godz. 12.30.
  1. W ramach Jałmużny Wielkopostnej można składać na furcie produkty żywnościowe dla potrzebujących lub ofiary do skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego.
  1. Dobrowolne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i wystrój wielkanocny kościoła można składać w zakrystii lub na tace z zaznaczeniem celu ofiary.
  2. Dziękujemy za modlitwę, ofiary materialne. Niech łaska płynąca z Eucharystii umocni Wasze serca do dobrego przeżycia nowego tygodnia.