• on 20 marca 2023

IV Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023

  1. Dziś po Mszy o godz. 11.30 spotkanie rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii.
  2. Z racji ze uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny wypadła dziś,  liturgiczne wspomnienie św. Józefa będziemy obchodzić jutro według porządku dnia powszedniego.
  3. We wtorek nowenna do św. Antoniego o godz. 8.00. Intencje można składać w zakrystii.
  4. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio. Intencje można składać w zakrystii.
  5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 8:30 i 17:00
  6. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30
  7. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Ochronę Życia, który potrwa do 25 marca, do Uroczystości Zwiastowania Pańskiego, która przypada w sobotę, pod hasłem „Troska o życie od poczęcia wychowaniem do pokoju”. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest jednocześnie Dniem Świętości Życia. Porządek Mszy św. w według porządku dnia powszedniego. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej na stolikach na końcu kościoła. Odpowiednią opłatę za czasopisma prosimy wrzucać do skarbon w stolikach.
  9. Dobrowolne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i wystrój wielkanocny kościoła można składać w zakrystii lub na tace z zaznaczeniem celu ofiary.
  10. Codzienną modlitwą za was, spłacamy waszą dobroć. Życzymy opieki Matki Bożej w nowym tygodniu i dużo okazji do czynienia dobra i wielkopostnej pokuty.