• on 3 września 2023

XXII Niedziela w ciągu roku 03.09.2023

  1. Dziśo godz. 16.45 spotkanie Kółek Różańcowych.
  2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę z Bogiem, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.30  poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Nabożeństwo o godz. 17.30.
  5. W piątek święto Narodzenia NMP, czyli Matki Bożej Siewnej.
  6. W sobotę wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, Patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w Polsce. Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 18 odbędzie się nabożeństwo uwielbienia, które poprowadzi Kapucyński Zespół Uwielbienia. Zapraszamy na wspólną adorację i modlitwę.
  7. Do 23 września włącznie przyjmujemy w kancelarii parafialnej zapisy dzieci do I Komunii i młodzieży do sakramentu Bierzmowania.
  8. Diecezjalne Radio Nadzieja zaprasza 15 września na wydarzenie: Iskra Nadziei. Podlaskie w hołdzie Janowi Pawłowi II. Wspomnienia osoby św. Jana Pawła II połączone będą z koncertem zespołu Golec uOrkiestra. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki. Szczegóły na stronie: www.iskranadziei.pl lub www.radionadzeja.pl. Kilka wejściówek jest do nabycia u br. Piotra w zakrystii. 
  9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i klasztoru. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy darów Ducha Świętego w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu swego charakteru, nauczycielom sił do przekazywania wiedzy, a Wam  trwania w łasce Bożej  i odwagi życia według przykazań Bożych.