• on 25 października 2022

XXX Niedziela Zwykła 23.10.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Szczególnie podczas modlitwy różańcowej o godzinie 17.25 będziemy polecać Bożej opiece Dzieło Misyjne Kościoła. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tace, które są  przeznaczone na misje prowadzone przez naszą prowincję Kapucynów.
  2. We wtorek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji Papieża Franciszka,  naszej Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  3. W piątek w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Jest to dzień imienin ks.  biskupa Tadeusza Bronakowskiego, pamiętajmy o nim w modlitwie.
  4. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 6 listopada po Mszy św. o godz. 11.30.
  5. Na stolikach z prasą i ołtarzach bocznych zostały wyłożone kartki wypominkowe na listopadową modlitwę za zmarłych. Wypełnione kartki prosimy składać w zakrystii.
  6. Dziękujemy Wam za wszelkie dobro, za ofiary na klasztor i kościół. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa na ten nowy tydzień.